Betonowe płyty dekoracyjne na ścianach w salonie

Systemy dekoracyjne ścian i podłóg stosowane są zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Trendy wyznaczane są przez branżę architektoniczną i wystroju wnętrz, uwzględniającą nowatorskie i niestandardowe możliwości wielu materiałów. Zastosowanie ozdób nadaje budynkom i wnętrzom atrakcyjnego wyglądu i sprawia bardzo interesujące wrażenia wizualne. Tworzone są niebanalne projekty indywidualnie dopasowane do potrzeb i wymogów architektonicznych, wykorzystujące nowoczesne technologie oraz wysokiej jakości materiały.

Dekoracje z płyt betonowych w wystroju wnętrz

płyty betonowe na ścianę w salonieWszystko sprawia, że zostają spełnione najbardziej wyrafinowane oczekiwania klientów i projektantów. W tym celu tworzone są kompletne systemy dekoracyjne ścian i podłóg wykonane z przeróżnych materiałów, w tym z betonu architektonicznego. Wykorzystywany beton dekoracyjny umożliwia ciekawe wykończenie wnętrza bądź stworzenie nowatorskiej i niebanalnej elewacji. Ozdobne płyty betonowe na ścianę w salonie wpasowują się w nowoczesne trendy wystroju wnętrz nadając industrialnego wyglądu nawet klasycznie wyposażonym pomieszczeniom. Poza salonem mogą być wykorzystane w kuchni, łazience i innych pomieszczeniach oraz stanowią ciekawą i nietuzinkową dekorację. Płyty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, często w technice 2D lub 3D. Są wykonywane pod indywidualne zamówienia klientów indywidualnych, dostosowane do potrzeb pomieszczenia i projektu. Są niezwykle praktyczne w użytkowaniu, odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i czynniki środowiskowe oraz łatwe w utrzymaniu. Idealnie wpasowują się w standardy i kolorystykę różnorodnych pomieszczeń nadając im bardzo oryginalnego wyglądu i funkcjonalności. Ze względu na swoje właściwości i wodoodporność mogą być stosowane w pomieszczeniach przemysłowych, restauracjach, a także stanowić ozdobę wnętrz biurowców oraz hoteli. Wpasowują się w wszelkiego rodzaju wnętrza, nadając im bardzo charakterystyczny wygląd.

Płyty betonowe są w ostatnim czasie materiałem często wykorzystywanym przez licznych architektów w projektach prywatnych domów i mieszkań i zastępują do tej pory stosowane materiały. Są niezwykle wdzięcznym materiałem i łatwym w montażu. Nadają charakteru wnętrzu i idealnie pasują do wszystkich rodzajów pomieszczeń nadając im industrialny charakter. Modny i surowy minimalistyczny wystrój nadany przez betonowe płyty znajduje coraz większe grono zainteresowanych fanów, gdyż daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Beton występują w różnych wersjach kolorystycznych i odcieniach szarości, a także posiada nieograniczone faktury i formy. Jest materiałem, który do tej pory był stosowane tylko i wyłącznie jako forma konstrukcyjna wielu pomieszczeń.