Bluza z nadrukiem prezentem dla córki

Moja córka jest już w wieku nastoletnim, a wiadomo że ten wiek jest wiekiem buntu, co jest skompilowane dla wielu rodziców. Ja na szczęście nie mam problemu z kontaktem z córką. Wiem o tym, co ona lubi, a lubi dobrze się ubrać i nic jej więcej do życia nie trzeba. Uwielbia wszelkiego rodzaju bluzy i ubrania sportowe, w związku z tym nie miałam żadnego problemu ze zorganizowaniem dla niej prezentu urodzinowego. Zainwestowałam w bluzę z nadrukiem indywidualnie dla niej dobraną.

Indywidualny nadruk na bluzach z kapturem

bluzy z nadrukiem dla dzieciZnalazłam ciekawą firmę, która sprzedawała bluzy z kapturem w różnych rozmiarach i kolorach zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, a co najważniejsze oferowała indywidualny nadruk na tych bluzach. Wiedząc o tym, co moja córka lubi i że na pewno ucieszy się z takiego prezentu, postanowiłam zainwestować w cztery bluzy z nadrukiem dla dzieci. Córka będzie mogła w nich chodzić za równo na wakacjach, w domu, jak i do szkoły. Bluzy z kapturem wiadomo nie od dziś, że są wygodne. To doskonały strój na rower lub do innej aktywności fizycznej. warto opowiedzieć o tym, w jakie konkretnie nadruki zainteresowałam. Pierwsza bluza była w kolorze czarnym. Stwierdziłam, że najlepiej będzie wydrukować na niej zdjęcie ulubionego youtubera córki, którego śledzi losy. Chociaż za nim nie przepadam, to jednak warto było wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom. W związku z tym na przedniej części było zdjęcie, a na plecach był napis jego ulubionego powiedzenia. Druga bluza była w kolorze niebieskim. Postanowiłam zainwestować tylko w napisy na przedzie i na plecach. Były to najczęściej wypowiadane słowa przez moją córkę. Bluza miała mieć charakter indywidualny, sądzę że nikt na ten pomysł nigdy nie wpadł, ale może to zainspirować innego rodzica. Trzecia bluza była w kolorze różowym. Wykorzystałam zdjęcie naszego kotka, bo to on miał widnieć na tej bluzie. Czarny kot na tle różowego materiału elegancko się prezentował. No i na końcu czwarta bluza z nadrukiem w kolorze białym, ale za to z logiem ulubionej drużyny koszykarskiej NBA. Z tyłu widniał za to napis i numer jej ulubionego zawodnika. Wiedziałam, że jest to doskonały pomysł urodzinowy.

Wszystkie te cztery bluzy bardzo się mojej córce spodobały. Mimo, że jest ona w wieku nastoletnim, to jednak jest jeszcze małych rozmiarów i traktuję ją jak małe dziecko, chociaż to dorastająca panna. Najbardziej jej się spodobała czarna bluza z youtuberem, który jest teraz jej idolem. W związku z tym, wiem, że warto jest inwestować w indywidualne prezenty urodzinowe.