Chciałam kupić princeskę

Zbliżało się lato. Zawsze latem chodzę bardzo dużo w sukienkach, ponieważ są one o wiele bardziej przewiewne niż spodnie, i przede wszystkim wygodniejsze. Poza tym pasują zarówno na codzienne wyjścia jak i na wieczorowe uroczystości. Ostatnio bardzo modne stały się sukienki wykonane z materiału który imituje prawdziwy dżins, a jednocześnie były bardzo eleganckie. Na takie sukienki mówiło się princeski. Zbliżał się wieczór panieński mojej koleżanki z pracy. Długo zastanawiałam się jaką sukienkę powinnam założyć na przyjęcie, które było z tej okazji organizowane.

Poszukiwania sukienki princeski

sukienka princeskaW końcu doszłam do wniosku, że taka sukienka princeska będzie najlepszym rozwiązaniem. Teraz, musiałam jeszcze tylko udać się do sklepu i kupić jakiś fajny model, który zakryje mankamenty mojej urody i podkreśli talię. Udałam się więc do centrum handlowego, gdzie znajdowało się dużo renomowanych sklepów odzieżowych. W jednym z nich od razu dostrzegłam takie sukienki. Były one wykonane z miękkiego i bardzo elastycznego materiału, który świetnie opinał ciało od pasa w górę. Dół sukienki był rozkloszowany i układał się „w bombkę”. Od razu przymierzyłam sukienkę i muszę przyznać, wyglądała ona na mnie bardzo ładnie. Miała krótki rękawek, a jej długość sięgała do kolana. To było właśnie to czego szukałam, ale postanowiłam się jeszcze chwilę zastanowić i rozejrzeć za innymi sukienkami. Zauważyła to sprzedawczyni, która doradziła mi, że ta sukienka princeska to naprawdę świetny wybór. Dowiedziałam się od niej, że materiał jest bardzo trwały i wytrzymały. Dodatkowo można go prać w pralce i suszyć mechanicznie. Łatwo ją było także rozprasować, ponieważ materiał nie gniótł się. Powinnam się śpieszyć , ponieważ ten fason jest akurat w promocji i pozostały ostatnie sztuki tego rozmiaru. Spojrzałam jeszcze raz na metkę. Faktycznie sukienka była w o wiele niższej cenie niż inne, podobne do niej. Postanowiłam w takim razie od razu udać się do kasy. Zapłaciłam i wróciłam do domu. Już kilka dni później wypróbowałam sukienkę.

Przede wszystkim okazała się ona bardzo wygodna i praktyczna. Ładnie opinała się na ciele podkreślając jego atuty, ale jednocześnie nie utrudniała oddychania, ponieważ się rozciągała. Bardzo mi się w niej podobało zwłaszcza to, że można było do niej zakładać dodatki w różnych kolorach. Pasowała ona zarówno na eleganckie wyjścia do teatru, jak i na luźniejsze przyjęcia w stylu wieczoru panieńskiego. Miała wygodny, kryty suwak z boku, który był praktycznie niewidoczny po zasunięciu.