Cienka bibuła do pakowania zamówień

Od jakiegoś czasu prowadzę sprzedaż produktów rękodzielniczych. Są to różnego rodzaju filiżanki, kubki, talerzyki, które maluję specjalnie na zamówienie klientów. Mam bardzo dużo zamówień, szczególnie w okresie kiedy zbliżają się jakieś święta czy inne uroczystości. Wiele osób zamawia takie spersonalizowane produkty rękodzielnicze dla swoich bliskich na prezent. Dzięki temu ja mogę się rozwijać i spełniać swoją pasję jaką jest właśnie sztuka. 

Piękne zapakowane zamówienie na prezent

bibułkaJako, że zajmuję się sztuką to jestem również estetką. Zależy mi, żeby nie tylko moje dzieła były najwyższej jakości, ale żeby również były pięknie zapakowane. Na początku jak zaczynałam nie mogłam sobie pozwolić na jakieś dodatkowe upiększanie paczek, ponieważ nie miałam środków. Teraz jednak jak rozwinęłam swoją działalności, wiem, że ludzie bardzo zwracają uwagę na jakość opakowania, ponieważ jak coś jest wykonane przez rękodzielnika to musi być na tip top. Nie dziwię się, ponieważ za to płacą. To dlatego obecnie moje zamówione towary są pięknie owinięte w bibułkę i najczęściej zawiązane wstążką z logo. Do tego każde z nich znajduje się w eleganckim pudełku z logo mojej firmy. Wiem, że ludziom bardzo podoba się ten rodzaj pakowania, ponieważ na mojej stronie pojawiło się wiele komentarzy na ten temat. Dzięki takiemu zapakowaniu ludzie już nie muszą się martwić dodatkowymi torebkami, w których mieliby dać taki prezent. Bibułka i wstążka dodają dodatkowej jakości moim wyrobom. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się właśnie w taki sposób pakować moje prace. Bibułkę kupuję w hurtowni, jest ona bardzo cienka oraz w rożnych kolorach, żebym mogła dostosować kolor do mojej pracy, ale również do płci osoby, dla której jest przeznaczony dany przedmiot. Wiadomo, że nie zapakuje kubka dla mężczyzny w różową bibułkę. Wiem, że jest to dodatkowy wydatek, ale świadczy o mojej profesjonalności. Zresztą nie da się ukryć, że osoba, która zajmuje się rękodziełem musi mieć ten zmysł estetyczny również przy pakowaniu, a nie tylko tworzeniu swoich dzieł. 

Może sposób pakowania nie jest jakoś super ważny, ponieważ jak komuś coś się spodoba to i tak kupi. Zauważyłam jednak, że zaczyna do mnie trafiać dużo więcej osób z polecenia od moich klientów. Myślę, że ma na to wpływ nie tylko jakość moich prac, ale uważam, że również sposób zapakowania. Dzięki temu ludzie wiedzą, że poważnie podchodzę do mojej pracy. Robię to co lubię i wkładam w to całe serce. Zresztą nawet jak nikt by nie docenił takiego zapakowania to i tak robiłabym to dla siebie.