Dla kogo jest rower Gazela?

 

Kobiety często patrzą z praktycznego punktu widzenia na zakupy i dlatego też kupują często produkty, które mogą być wykorzystana na wiele sposobów. Panie oczekują od roweru, że sprawdzi się w każdych warunkach i będą mogły jeszcze zabrać na nim zakupy. Mogłoby się wydawać, że nie ma takiego modelu roweru, bo wszystkie są podzielone ze względu na przeznaczenie, ale jest jeden wyjątek. Jest to typowy rower turystyczny, który sprawdzi się w każdych warunkach.

Wybór roweru dla kobiety

rower romet gazelaNieznajomość wyposażenia rowerowego nie jest przeszkodą w dokonaniu najlepszego zakupu, ponieważ sprzedawcy w sklepach rowerowych doskonale się na tym znają. Kobiety rower chcą wykorzystywać do wielu zadań, a mianowicie jako środek transportu, sprzęt rekreacyjny, czy sportowy. Większość producentów produkuje oddzielnie rowery turystyczne, górskie, czy krosowe. Jednak jest jeden wyjątek, który oferuje model uniwersalny, nadający do wykorzystania w każdych warunkach. Rower Romet Gazela to typowy rower turystyczny, ale z doskonałym wyposażeniem, którego by się nie powstydził żaden model z wyższej półki. Można nim jechać w dalekie trasy, ponieważ ma na wyposażeniu bagażnik z miejscem na sakwy podróżne, lub można na nim zamontować fotelik z dzieckiem jeżeli zamierzmy podróżować z maluchem. Praktyczna podpórka pozwalająca na stabilne postawienie roweru w trakcie przerw w jeździe, świetnie się sprawdza w podróży. Dzięki doskonałym amortyzatorom hydraulicznym, albo powietrznym w zależności od wyboru modelu roweru damskiego, jazda po nierównym terenie jest niesamowicie komfortowa. Ponieważ na Gazeli można jechać w daleką podróż, to ważne jest też idealnie dobrane siodełko. W tym modelu znajdziemy innowacyjne siodełko ze specjalnej pianki, które właściwie podpiera pośladki. Żeby jazda była bezpieczna, to konieczne są mocne hamulce, którymi dysponuje rower Gazela. Może on być do wyboru tarczowy, albo hydrauliczny. Osprzęt w połączeniu z lekką ramą roweru, daje w sumie wagę siedemnastu kilogramów.

Panie wbrew pozorom są bardzo wymagające, bo ciężko znaleźć rower, który sprawdzi się w każdych warunkach. Gazelą ponadto można jeździć po mokrej nawierzchni bez obawy o zachlapanie wodą, czy błotem, ponieważ rower posiada dopasowane błotniki aluminiowe. Jedynymi stalowymi elementami w rowerze są kierownica i pedały. Cena roweru Gazela z firmy Romet, to koszt około tysiąc dwieście, a tysiąc sześćset złotych. Jest to model, który jest produkowany od kilku lat i co sezon jest poprawiany i wypuszczany jako nowy.