Domki w Zakopanem cieszą się dużym zainteresowaniem

Moja żona pochodziła z gór. Jej rodzice byli zamożni i zachęcali nas do powrotu w góry. My pracowaliśmy w Warszawie gdzie się poznaliśmy. Sporo zarabialiśmy ale jakoś życie w takim codziennym pędzie nie do końca nam odpowiadało. Coraz częściej rozważaliśmy propozycję teściów. Ja wpadłem na fajny pomysł, który na pewno byłby dochodowym biznesem. Teście mieli spory dom i wokoło dużo pięknego terenu. Żona nie miała rodzeństwa więc prędzej czy później wszystko będzie należało do niej. Zacząłem ją przekonywać o zbudowaniu kilku domków na tym terenie, które moglibyśmy wynajmować turystom. Góry są odwiedzane przez turystów cały rok więc te domki cały czas by zarabiały.

Zbudowaliśmy piękne domki na wynajem

ekskluzywne luksusowe domki z bali w zakopanemŻona miała podobny pomysł i bardzo ucieszyła się, że tak samo myśleliśmy. Generalnie możemy obydwoje wykonywać pracę zdalnie więc dopóki domki nie przynosiły by dużych zysków to moglibyśmy kontynuować nasza pracę a z czasem moglibyśmy utrzymywać się tylko z wynajmu luksusowych domków. Mieszkanie w Warszawie sprzedaliśmy i zdecydowaliśmy się na dobrą ekipę budowlaną, która zgodziła się zbudować dwa domki według naszego projektu. Wszystkie prace przebiegały sprawnie. Ekskluzywne luksusowe domki z bali w zakopanem będą cieszyły się na pewno dużym zainteresowaniem. Zdecydowaliśmy się na początku na dwa domki ze względu na ograniczone możliwości finansowe. Zależało nam żeby domki były eleganckie i bardzo dobrze wyposażone więc nie oszczędzaliśmy na nich pieniędzy. Wszystko kosztuje i musieliśmy patrzeć na nasz budżet żeby się w nim zmieścić. Budowa trwała jakiś czas ale pracownicy spisali się bardzo dobrze. Domki wyglądały pięknie. Zrobiliśmy zdjęcia i założyliśmy swoją stronę dzięki, której klienci mogli od razu bezpośrednio dokonywać rezerwacji. Mieliśmy spory ruch praktycznie od samego początku. Ceny były korzystne a wystrój domków robił wrażenie więc kalendarz szybko nam się zapełnił.

Goście byli zadowoleni z pobytu u nas i polecali nasze ekskluzywne domki swoim znajomym i rodzinie. Wiele osób tez do nas wracało. Zakopane to miejscowości turystyczna, jest wiele atrakcji dla dzieci i dla dorosłych więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Cieszę się, że zdecydowaliśmy się z żoną na ten krok. Gdyby nie to, że mieliśmy działkę to nie wiem czy udałoby nam się zrealizować nasz projekt. Myślimy już o budowie kolejnych domków i zbieramy na ten cel fundusze. Niedługo będziemy mogli zając się już tylko wynajmem i naszymi gośćmi a na prawdę sprawia nam to dużo radości.