Drewniane podłogi do studia tanecznego

 

Kiedy byłam mała moja mama zapisała mnie na kurs tańca i tak zaczęła się moja przygoda i wielka życiowa pasja przy okazji. Najbardziej upodobałam sobie wszelkiego rodzaju tańce latino. Będąc w liceum na jednym z kursów doszkalających spotkałam mojego obecnego męża. Przez wiele lat tańczyliśmy razem na różnego rodzaju turniejach, a teraz postanowiliśmy otworzyć własne studio tańca, żeby móc zarażać swoją pasją inne osoby. Studio budujemy niedaleko naszego domu i mamy je praktycznie na wykończeniu. 

Profesjonalna podłoga do tańca

polecane podłogi sportowe drewnianeTaniec jest moją wielką pasją od dziecka. Zakochałam się w tańcach latino i to na nich skoncentrowałam się w swoim zawodowym tańczeniu. W trakcie mojej tanecznej przygody spotkałam swojego partnera nie tylko w tańcu, ale też w życiu. Teraz jesteśmy małżeństwem i postanowiliśmy zacząć dzielić się naszą pasją z innymi, otwierając niedaleko naszego domu szkołę tańca. Mamy już praktycznie wyremontowany budynek. Teraz go wykańczamy. W trakcie urządzania pomieszczeń największym wyzwaniem okazała się podłoga. Potrzebowaliśmy profesjonalnych desek, które posłużyłyby nam na długo. Ostatecznie kupiliśmy polecane podłogi sportowe drewniane, które chwalili nasi znajomi, posiadający dobrze prosperujące studia tańca. Podłoga wykonana jest z wysokiej jakości drewna, odpowiednio zaimpregnowanego, co chroni przed zniszczeniami. Można więc na niej bez problemy tańczyć w obcasach. Wybraliśmy taką podłogę, żeby nie była za bardzo ślizga, ale też żeby umożliwiała swobodne ruchy. Zainwestowaliśmy w nią sporą kwotę, ale tak to już jest, jeżeli chce się mieć profesjonalny biznes. Zainteresowanie naszymi kursami mamy już dość spore mimo tego, że nawet jeszcze nie rozpoczęliśmy zapisów na ten rok. Czeka nas bowiem jeszcze co najmniej miesiąc pracy nad wykańczaniem wnętrz. A potem zajmiemy się całym  marketingiem, żeby znaleźć jak najwięcej chętnych do nauki tańca. Celować będziemy głównie w osoby dorosłe, jednak znając rynek, planujemy też otworzyć kursy tańca dla dzieci. Mamy dwie sale z parkietem, co zwiększa nasze możliwości.

Wielką pasja moją i mojego męża jest taniec. Postanowiliśmy podzielić się tą pasją z innymi ludźmi i właśnie przygotowujemy nasz własne studio tańca. Najwięcej wyzwań mieliśmy z wyborem odpowiednich podłóg, bowiem przy tańcu zawodowym mają one duże znaczenie. Udało nam się na szczęście znaleźć dobrej jakości podłogi sportowe i mamy już gotowy parkiet na obu salach. Teraz tylko wykańczamy wnętrza i zabieramy się za szukanie pierwszych klientów.