Ekologiczny wózek Greentom

 

Rzeczy dla dzieci są produktami, które zawsze będą miały odbiorców, bo każdego dnia rodzi się kilka tysięcy noworodków. Każdy rodzic kupuje dla malucha wszystkie niezbędne rzeczy, które przydadzą się mu przez pierwsze miesiące, lub nawet lata. Na pewno będzie potrzebne łóżeczko ze szczebelkami, wózek głęboki dopóki nie nauczy się samodzielnie siedzieć, a potem spacerówka. Wszystkie produkty dla dzieci kupimy najtaniej w sklepach internetowych.

Z czego jest zrobiony wózek Greentom?

lekkie wózki greentomKażde dziecko lubi spacery, bo to dla niego zupełne nowe bodźce i okazja do poznania świata. Kiedy maluch zacznie siadać, to już nie będzie chciał jeździć w wózku na leżącą, bo nawa perspektywa jest dużo ciekawsza. Żeby kupić dobrą spacerówkę dla dziecka, trzeba najpierw określić co dla nas jest najważniejsze i jak będziemy chcieli wykorzystywać wózek. Jeżeli będziemy chcieli jeździć głównie po mieście, robić zakupy z dzieckiem i mieszkamy na trzecim piętrze w budynku bez windy, to najlepsze będą lekkie wózki Greentom. Jest on świetnie dostosowany do warunków miejskich i ma niewielkie rozmiary. Jako jedyny na ryku, jest on w całości wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu. Ramę wózka stanowi polipropylen, a siedzisko zostało wyprodukowane z powtórnie przetworzonych butelek PET. Jeżeli nie jest nam obojętny los naszej planety, to wózek marki Greentom jest stworzony dla nas. Materiały wykorzystane do produkcji wózka są nietoksyczne i nie zawierają ftalanów i PCV. Jest on bardzo lekki i zwrotny, przednie koła mogą się obracać wokół własnej osi i mają funkcję blokady jazdy na wprost. Tylne koła są skierowane tylko do jazdy na wprost i zamontowany jest na nich nożny hamulec. Siedzisko może być ustawione na trzech różnych pozycjach, a rozkładana budka doskonale chroni dziecko przed słońcem, deszczem i wiatrem. Pod wózkiem znajduje się pojemna torba na zakupy, w której zmieścimy sporo rzeczy. Wózek bardzo łatwo złożyć i rozłożyć, a przechowywanie odbywa się pozycji pionowej.

Firma Greentom zadbała o każdy szczegół wózka, dlatego jeździ się nim wygodnie. Nie posiada żadnych zbędnych elementów, które dodawały by mu ciężaru. Jeżeli posiadamy jedno, małe dziecko i mieszkamy w mieście, to ten wózek sprawdzi się idealnie. Dobre amortyzatory, mocne hamulce i wytrzymała konstrukcja, sprawiają, że jest to wózek na lata. Kiedy maluch z niego wyrośnie, to bez problemu znajdziemy na niego kupca, gdyż sprzedamy go za połowę ceny. Nowy wózek Greentom kosztuje około półtora tysiąca złotych.