Funkcjonalne przyczepki rowerowe Qeridoo

Młodzi rodzice coraz częściej korzystają z różnych udogodnień oferowanych przez  producentów sprzętu, umożliwiającego uprawianie wielu sportów wraz z dziećmi. Wśród liderów grupy znajduje się marka niemiecka produkująca osprzęt rowerowy i dodatkowe akcesoria w postaci wózków i przyczepek rowerowych. Wieloletnie doświadczenia, wysoka technologia oraz precyzja producenta umożliwiła rodzicom korzystanie z wielofunkcyjnych przyczepek rowerowych.

Produkty niemieckiej marki Qeridoo

przyczepki rowerowe qeridooLiczne modele pozwalają na uprawianie przez rodziców joggingu, korzystania z jazdy na rowerze, a także jazdy na nartach. Najlepsze przyczepki rowerowe Qeridoo to przede wszystkim sprzęt z ostatniej kolekcji Sportrex, które zostały mocno zmodernizowane i udoskonalone w stosunku do poprzednich modeli. Są niezwykle funkcjonalne, bezpieczne, przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. Nadają się na długie wycieczki, a także krótkie intensywne spacery w terenie o zróżnicowanym podłożu. Wózki, bo tak też są nazywane, nadają się do użytkowania w przestrzeniach miejskich i zastępują klasyczne wózki dziecięce, a jednocześnie służą to aktywności fizycznej związanej z szybkim przemieszczaniem się. Są idealnym rozwiązaniem na wycieczki i wakacje. Wielofunkcyjne zastosowanie oparte jest na wysokiej jakości technologiach i konstrukcji. Sprzęt jest bardzo mobilny, łatwo go złożyć i spakować do samochodu. Na wyposażeniu znajduje się kilka zestawów, które w szybki i łatwy sposób pozwalają na przekształcenie przyczepki do jazdy na rowerze, spaceru lub joggingu. Kabiny są bardzo komfortowe i wygodne, odpowiednio dostosowane do potrzeb dziecka i jego fizjonomii, bez względu na wiek i płeć. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na działanie promieniowania UV, chronią przed wiatrem i deszczem, a materiał jest odporny na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Łatwe czyszczenie, a nawet  możliwość prania poszczególnych elementów wyposażenia kabiny, pozwala utrzymać przyczepki w nienagannym stanie. Dodatkowo przyczepka bez wyposażona jest w odblaski i światła, co wpływa na bezpieczeństwo podczas jazdy rowerem bez względu na pogodę i warunki atmosferyczne po drogach. Często  w wyposażeniu są moskitiery i specjalne osłony przeciwsłoneczne oraz przeciwdeszczowe.

W środku znajduje się wiele dodatkowych kieszonek i zakamarków, w których można dodatkowo przechowywać niezbędne przedmioty, takie jak kaski czy napoje. Bezpieczna konstrukcja gwarantuje stabilność na drodze nawet przy osiąganiu dużych prędkości po nierównym podłożu.Duże pompowane koła, zdejmowane jednym kliknięciem, zapewniają wygodne poruszanie się i pochłaniają część wstrząsów podczas jazdy. Wyposażenie w dodatkowy hamulec i amortyzatory wpływa na bezpieczeństwo jazdy i komfort dzieci. Przyczepki produkowane są w wielu wersjach kolorystycznych, przeznaczonych do odpowiedniej grupy wiekowej dzieci.