Jak usunąć niechciane owłosienie?

Z pewnością zauważyliśmy, że w ostatnim czasie pogoda stała się dla nas wyjątkowo przychylna. Od kilku dni temperatury sięgają ponad dwudziestu kresek, w związku z czym pochowaliśmy grube swetry oraz płaszcze do szaf, a na wierzchu pojawiły się koszulki na krótki rękaw, spódniczki oraz letnie sukienki. Musimy przyznać, że lato zbliża się wielkimi krokami. Czas ten kojarzy się nam z dniami spędzonymi nad wodą, grillem na dworze, czy też spędzaniem wieczorów na działce. Kobietom jednak okres ten kojarzy się też z czymś innym.

Popularność zabiegów depilacji laserowej stale rośnie!

wrocław - laserowe usuwanie owłosienia u kobietW związku z odkrywaniem naszego ciała spowodowanym coraz wyższymi temperaturami panie zmuszone zostały do usuwania zbędnego owłosienia. Z pewnością żadnej z pań nie sprawia to przyjemności, ale zmuszają nas do tego kanony piękna. Warto jednak pomyśleć nad tym, czy jest jakiś sposób, który pozwoliłby nam załatwić sprawę z włosami raz, a porządnie. Rozwiązaniem może okazać się wrocław – laserowe usuwanie owłosienia u kobiet oferowane jest w tym mieście w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Jeszcze jakiś czas temu zabieg ten uznawany był za naprawdę kosztowny. Dzisiaj wiemy, ze sytuacja wcale tak nie wygląda. Okazuje się, ze niewielka kwota wystarczy, aby wykonać serię zabiegów, która pozwoli nam na usuniecie zbędnego owłosienia nawet na kilka lat. Zabieg ten wykonywany jest za pomocą urządzenia, które emituje wiązkę laserową. Laser ten skutecznie usuwa owłosienie wraz z cebulką, co pozwala na pozbycie się go na długi czas. W końcu włos bez cebulki nie będzie mógł odrosnąć. Warto wiedzieć, że laser oddziałuje jedynie na włos, nie ma żadnego wpływu na naszą skórę, w związku z czym zabieg jest bezpieczny. Jedynym działaniem ubocznym może być zaczerwienienie i podrażnienie skóry, które ustępuje po kilku godzinach lub dniu. Czas zabiegu nie jest długi. Na usunięcie owłosienia z pach wystarcza około pół godziny. Najpopularniejszymi miejscami, z których kobiety usuwają owłosienie są oczywiście pachy i nogi. Są jednak panie, które chętnie pozbywają się tą metodą owłosienia z okolic bikini, a nawet wąsika, czy brwi!

Myślę, że nie muszę nikogo przekonywać, iż laserowe usuwanie owłosienia to strzał w dziesiątkę. Depilacja za pomocą lasera pozwala raz na naprawdę długo pozbyć się niechcianego owłosienia z dowolnej partii naszego ciała. Zabieg jest krótki, bezbolesny, a efekty widać już po pierwszym z nich. Jednak dla całkowitego usunięcia włosów konieczne jest wykonanie serii zabiegów. Myślę, że nie stanowić to jednak będzie żadnych problemów. Gorąco zachęcam do zainteresowania się tym tematem!