Jaką zapaskę kelnerską wybrać?

Dobrze wyglądająca obsługa restauracji, pubów i barów może sprzedaż dużo więcej dań, drinków oraz przystawek. Zgarniają oni także zdecydowanie więcej napiwków. Każdy restaurator, właściciel baru i pubu powinien zatem zadbać o wygląd swoich pracowników. Można go udoskonalić poprzez zakup odpowiednich zapasek, które nie tylko sprawdzą się jako walor estetyczny, ale i również pełnią cechują się dużą funkcjonalnością. Tego typu element garderoby idealnie sprawdza się również w branży hotelarskiej. Dzięki zapasce chroniona jest również odzież prywatna pracowników.

Cechy wygodnej zapaski kelnerskiej

wygodna zapaskaDzisiejsze sklepy internetowe i stacjonarne oferują bardzo szeroki wybór zapasek. Jakie cechy są jednak najważniejsze przy wyborze tego typu garderoby? Na co powinien zwrócić uwagę klient? Bardzo ważna jest wygoda. Zapaska nie może krępować ruchów kelnera lub obsługi hotelowej. Pracownicy szybko się poruszają, pracują w ciągłym biegu więc jest to niezwykle ważny aspekt. Wygodna zapaska Musi być także wykonana z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu będzie można łatwo trzymać jej pierwotny wygląd. Połączenie poliestru i bawełny w różnych proporcjach jest najczęściej oferowane przez producentów. Tego typu materiał nie ulega łatwo uszkodzeniom mechanicznym. Gramatura w granicach 200-250 g/ metr kwadratowy powoduje, iż materiał nie rozciąga się, nie ulega odkształceniom i nawet po wielu praniach wygląda jak nowy. Tkaniny używane do produkcji zapasek są poddawane hartowaniu w wysokich temperaturach. Dzięki temu po pierwszym i kolejnym praniu kolory są nadal bardzo żywe. Producenci zapasek oferują różne kolory swoich produktów. Właściciel restauracji może prostym sposobem dopasować zamówione zapaski do stylu lokalu. Z łatwością można na nich doszyć także logo lub nazwę restauracji. Dzięki temu prostemu zabiegowi zapaska jest spersonalizowana. Klienci dostrzegają takie szczegóły i pozytywniej odbierają obsługę i same miejsce. Dzięki temu częściej wracają do danego lokalu.

Gadżety utożsamiające kelnerów z danym lokalem zdecydowanie podnoszą prestiż danego miejsca. Jednym z takich jest zapaska, która pełni funkcję nie tylko estetyczną, ale i również funkcjonalną. Wysoka jakość materiału z którego są one wykonywane gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Nie krępują one ruchów obsługi hotelarskiej oraz kelnerów. Kolory są żywe, a materiał zachowuje swoją jakość nawet po długim czasie użytkowania oraz licznych praniach. Podczas wyboru klient powinien kierować się zatem wygodą pracownika i jakością wykonania.