Kontrowersyjna terapia naturalna

Człowiek jest istotą rozumną stojącą na samym szczycie drabiny rozwojowej. Potrafi zarządzać otaczającym go światem oraz wykorzystywać go w celach sobie niezbędnych. Od początku ludzkość starała się żyć w symbiozie z otoczeniem i czerpać z niego jak najwięcej dla siebie i swojego rozwoju. Przez wieki osiągnęła bardzo wysoki i zaawansowany poziom we wszystkich dziedzinach życia. Jednak nadal problemem został człowiek, jego zdrowie i funkcjonowanie. Chcemy żyć długo w dobrym stanie i bez żadnych dolegliwości.

Zakup nasion marihuany

nasiona marihuany sklepOd chwili narodzin do samej śmierci jesteśmy skazania na kontakt z różnego rodzaju organizmami chorobotwórczymi. Nawet wrodzona czy też nabyta odporność nie jest w stanie uchronić nas przed nimi. Dlatego naukowcy latami pracują nad stworzeniem cudownych środków farmaceutycznych które poprawiłyby nasze zdrowie, sprawność i codzienne funkcjonowanie. Zarówno medycyna tradycyjna jak i alternatywna ma ogromne osiągnięcia w tym zakresie, w chwili obecnej doskonale się uzupełniają i nie stanowią dla siebie żadnej konkurencji. A jak wiadomo połączone siły mogą zdziałać cuda. Wprowadzane na rynek środki farmaceutyczne i różnego rodzaju suplementy mają zarówno zwolenników jak i przeciwników. Wszystko zależy od rodzaju schorzenia, stanu zdrowia pacjenta oraz efektów proponowanej terapii. Jedną z takich roślin budzących wiele sprzecznych emocji jest marihuana. W Polsce jej posiadanie czy hodowanie jest surowo zabronione. Wyjątek stanowi tylko marihuana medyczna a i ta nie wśród wszystkich cieszy się powodzeniem i zaufaniem. Terapię tego typu popierają tylko osoby ciężko chore oraz w stanie terminalnym. Przynosi im ona ulgę w cierpieniu, wzmacnia organizm i daje tak bardzo potrzebną nadzieję. Tak jak nielegalna jest roślina tak samo nielegalne są jej nasiona. Wprawdzie wykorzystuje się je do produkcji różnego rodzaju olejów i maści leczniczych, a ich skuteczność potwierdzają rzesze korzystających z nich pacjentów ale zakaz obowiązuje i nic nie możemy na to poradzić. Jeśli interesują nas nasiona marihuany sklep stacjonarny lub internetowy dostarczy je nam w potrzebnej ilości. Musimy jednak pamiętać, że tylko w celach kolekcjonerskich.

Marihuana to roślina dająca obietnicę terapii polegającą przede wszystkim na zmniejszaniu przewlekłego bólu, leczeniu nowotworów, stanów lękowych. Ostatnio potwierdzono korzystny wpływ na osoby cierpiące na Alzheimera i Parkinsona. Należy również wspomnieć o jej korzystnym wpływie na łagodzenie skutków ubocznych chemioterapii i radioterapii. Uważam, że warto więc pomyśleć o legalizacji rośliny w naszym kraju.