Kupię ładne zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Wesele oraz ślub to na pewno jedno z ważniejszych wydarzeń w naszym życiu – ja nie uważam, że to najważniejszy dzień w życiu. Było i będzie na pewno wiele innych pięknych i ważnych dni. Jednak zgadzam się, z opinią, że ślub oraz samo wesele to ważny i bardzo piękny dzień w życiu pary, jest to pewnego rodzaju cezura. Ja sama zawsze ze wzruszeniem wspominam mój ślub. Ale najważniejsze, jednak jest wspólna droga już po ślubie. Ważne aby zawsze się wspierać i być ze sobą i dla siebie.

Szukam ładnych zaproszeń ślubnych ze zdjęciem

ładne zaproszenia ślubne ze zdjęciemDo tej pory również pamiętam wszystkie przygotowywania, emocje. Chociaż to piękny dzień, wymaga dużo organizacji, trzeba wybrać odpowiednie zaproszenia, salę, muzykę, o ubraniach niewspominający nawet. Bardzo długo pamiętam nie mogliśmy zdecydować się na zaproszenia ślubne. Chociaż to tylko dodatek, to dla mnie wybór zaproszeń był bardzo ważny. Chciałam znaleźć ładne zaproszenia ślubne ze zdjęciem. Na szczęście w końcu nam się udało, wybraliśmy ładne zaproszenia ślubne ze zdjęciem, które obojgu się podobały. A to nie było takie łatwe, ani oczywiste, często jak mnie się jedno zaproszeni podobało to mój obecny mąż, a ówczesny narzeczony kręcił nosem. Jeśli jemu natomiast się coś spodobało to mnie niekoniecznie. Różniej oczywiście musieliśmy wybrać piękne, nasze wspólne zdjęcie. To też było niemałe wyzwanie. Jednak po kilku dniach w końcu doszliśmy do porozumienia i wybraliśmy nasze wspólne zdjęcia z dnia zaręczyn – co myślę, że było dobrym pomysłem. W końcu więc mogliśmy zamówić nasze zaproszenia, na szczęście listę gości mieliśmy już gotową, wystarczyło więc wybrać odpowiednie słowa, odpowiednią czcionkę oraz wszystkie inne dodatki do zaproszeń. Zdecydowaliśmy się na klasyczne zaproszenie gości oraz krótkie wierszyki informujące goście, że nie chcemy kwiatów a wybrane przez nich książki. W końcu więc po paru dniach mieliśmy wszystko wybrane, zatwierdzone – zostało jedynie czekać, aż wydrukowane zaproszenia do nas przyjadą. Od razu również zamówiliśmy winiety na stół, aby wszystko ładnie się ze sobą komponowało. Zaproszenia przyszły szybciej niż myślała, dzięki temu mogliśmy ruszyć z zapraszaniem naszych gości.

Wszystkim naszym zaproszonym gościom bardzo podobały się  wybrane przez nas zaproszenia. Wszyscy również zachwycali się naszym zdjęciem. Mnie również bardzo podobało się takie rozwiązanie. Na szczęście wszystkie zaproszenia było dobrze, poprawnie wydrukowane. Trochę bałam się, że będą na nich błędy, literówki lub po prostu będą krzywo wydrukowane.