Kwiaty na ścianie w formie tapety

Własne mieszkanie jest realizacją marzeń większości młodych ludzi i pomaga im znacznie pewniej wystartować w dorosłym życiu. Doświadczyłam tego niedawno na własnej skórze. Od dwóch miesięcy jestem mężatką i właśnie przeprowadzamy z wynajmowanego mieszkania do kupionego przez siebie. Nabyliśmy mieszkanie w stanie surowym, więc czeka nas jeszcze urządzenie to. Dla mnie jest to najprzyjemniejsza część, dla męża niekoniecznie.

Tapeta z kwiatowym motywem do mieszkania

niedrogie fototapety kwiaty na ścianęWielkimi ułatwieniem przy wchodzeniu w dorosłe życie, jest możliwość zakupienia przez młodych ludzi własnego mieszkania. W dzisiejszych czasach coraz więcej młodych ludzi decyduję się na ten krok, na przykład ja z mężem. Dwa miesiące temu wzięliśmy ślub i potem od razu zabraliśmy się za szukanie idealnego mieszkania na początek. Udało nam się znaleźć takie na osiedlu położonym w niezwykle malowniczym miejscu na obrzeżach miasta. Plus jest taki, że mamy tutaj blisko do centru. Druga sprawa jest taka, że mieszkanie do otrzymaliśmy w stanie surowym. Jest zupełnie nowy budynek oddany do użytku w tym roku. Przed nami więc urządzanie mieszkania. Mnie pasjonują takie rzeczy, więc dokładnie zaplanowałam już zarówno kolorystykę jak i styl wnętrz. W salonie i sypialni punktem odniesienia do całości będą niedrogie fototapety kwiaty na ścianę, na które natrafiłam w Internecie przez przypadek,kiedy to poszukiwalam inspiracji do mojego projektu. Ogólnie fototapety są ostatnio bardzo na czasie. Plusem ich jest to, że  są  stosunkowo niedrogie a przy tym niezwykle efektownym rozwiązaniem. Większość osób decyduję sie na umieszczenie na scianach jakichś malowniczych krajobrazów. ja z racji tego, że  jestem ogromną fanką kwiatów postawiłam właśnie na taki motyw przewodni w moim mieszkaniu. Po pierwsze, więc, będą to kwieciste fototapety, które ozdobią ściany w dwóch pomieszczeniach, a mianowicie w sypialni i salonie. Poza tym już  w dużej  części  zakupiłam dodatki z kwiatowym motywem, A mianowicie ozdobne poduszki, zasłony czy narzuty. Oczywiście wszystko będzie zaaranżowane z umiarem, tak żeby nie zrobiło się zbyt kwiatów i tandetnie.

Właśnie przymierzamy się z mężem do zaaranżowania mieszkania, które niedawno kupiliśmy w surowym stanie. Jako ogromną pasjonatka projektowaniu wnętrz postanowiłam wymyślić jakiś motyw przewodni, który stworzyłby ciekawe, spójne wnętrza. Padło na kwiaty. Będą ona się przewijac w deklaracjach. Najważniejszym zaś akcentem będą fototapety przedstawiające kwiaty, które zawisna w salonie i sypialni.