Laserowa depilacja w Krakowie

Od wielu lat salony kosmetyczne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientek, które pragną w profesjonalny sposób zadbać o swoje ciało. Nigdy zabiegi wykonane w domu nie będą tak skuteczne jak te w salonie przez profesjonalną kosmetyczkę. Choć w domowych warunkach możemy się pozbyć owłosienia na nogach czy pod pachami, ale nie będzie to trwały zabieg.

Na czym polega laserowa depilacja ciała?

depilacja laserem krakówZdecydowana większość kobiet, chcąc pozbyć się niechcianego owłosienia z ciała, sięga po jednorazową maszynkę do golenia, którą za kilka złotych można kupić w każdej drogerii czy sklepie kosmetycznym. Co prawda jest to wygodna w użyciu metoda golenia, ale wymaga codziennego powtarzania, ponieważ po około dwunastu godzinach, na skórze zaczynają się pojawiać nowe włoski, które powodują uczucie dyskomfortu. Obecnie na rynku nie ma bardziej skutecznej metody niż depilacja laserem Kraków jest miastem, w którym wykonywana ona jest w wielu salonach kosmetycznych. Jest ona całkowicie bezbolesna i bezpieczna. Wiązka lasera jest rozprowadzana na powierzchni skóry i nie powoduje skutków ubocznych, gdyż siła promieni jest stosunkowo nieduża, ale zarazem wystarczająca, aby raz na zawsze pozbyć się owłosienia. Kobiety przy użyciu lasera pozbywają się włosków z nóg, okolic bikini, pod pachami, a także na brzuchu czy rękach. Cena jednego zabiegu waha się w przedziale od dwustu do około ośmiuset złotych, jednak trzeba pamiętać, że takich zabiegów trzeba wykonać przynajmniej od siedmiu do dziesięciu w jednym miejscu. Wynika to z faktu, że włoski w momencie depilacji są w różnej fazie wzrostu, a laser działa jedynie na te, które już wyrosły. Na każdy zabieg należy przyjść z ogoloną częścią ciała, która będzie poddawana działaniu lasera, ponieważ powoduje on wypalanie ich, co może powodować nieprzyjemny zapach. Metoda laserowej depilacji jako jedyna gwarantuje stały efekt, czyli włoski już nie będą odrastać. Wykonanie całej serii zabiegów zajmuje najczęściej do dwunastu miesięcy, ponieważ zabiegi wykonuje się w określonym odstępie czasowym.

Z każdym rokiem rośnie ilość klientek chętnych na skorzystanie z takie metody, ponieważ pomimo wysokiej ceny, daje ona stu procentową skuteczność. Możemy już na zawsze zapomnieć o goleniu skóry, ponieważ żaden włosek nie odrośnie. Z depilacji laserowej  w Krakwie przeważnie korzystają kobiety, ale jest ona dostępna także dla mężczyzn, którzy zmagają się z nadmiernym owłosieniem w niektórych miejscach. Długość zabiegu zamyka się w czasie od dwudziestu do czterdziestu minut.