Lasery Lightsheer w gabinetach kosmetycznych

Na rynku istnieje wiele urządzeń umożliwiających skuteczną depilację niechcianego owłosienia. Działają na zasadzie mechanicznego wyrywania włosów lub wiązki światła skoncentrowanej na pigmencie znajdującym się w skórze. Skutki stosowania tych urządzeń nie przynoszą długotrwałych rezultatów, a ich koszty są wysokie.W gabinetach kosmetycznych stosowane są również metody mechaniczne usuwanie owłosienia, a także nowoczesne urządzenia laserowe umożliwiające skuteczną i trwałą depilację.

Profesjonalne lasery do depilacji

laser lightsheer dla kosmetyczekNajczęściej są to urządzenia IPL oraz lasery diodowe. Najlepsze są urządzenia Lightsheer. Przeznaczony do profesjonalnego użytku laser Lightsheer dla kosmetyczek umożliwia wykonywanie bezbolesnych i w komfortowych warunkach zabiegów depilacji. Jego działanie opiera się na wiązce światła, która zostaje zamieniona w energię cieplną oddziałującą na barwnik znajdujący się we włosie. W trakcie emisji zostaje uszkodzona macierz włosa. Dzięki temu włosy nie wyrastają lub są delikatne i prawie niewidoczne. Wiązka światła najintensywniej oddziałuje na ciemne i mocne włosy będące w pierwszej fazie wzrostu. Dlatego podczas pierwszej sesji usuwanych jest do 30% owłosienia. Włosy posiadają cykle wzrostu i dlatego zabiegi należy powtórzyć w kilku seriach, aby uzyskać zadowalający rezultat depilacji. Zabiegi są bezbolesne, a dla osób bardzo wrażliwych istnieje możliwość miejscowego znieczulenia. Urządzenia Lightsheer występują w kilku wersjach i posiadają zróżnicowane kompaktowe głowice oraz nasadki chłodzące. Istnieje możliwość usunięcia włosów praktycznie z każdej partii ciała, bez względu na wrażliwość i trudności z dostępem. Depilacja trwa zaledwie kilkanaście minut i nie wymaga specjalnego przygotowania. Przed podjęciem decyzji o zabiegach warto skorzystać z bezpłatnych konsultacji, na których można uzyskać kompleksowe informacje dotyczące działania laserów, a także odpowiedniej pielęgnacji skóry bezpośrednio po zabiegu.

Rekomendowane salony kosmetyczne i wykwalifikowane kosmetyczki udzielają wszechstronnych informacji dotyczących przygotowania do zabiegu i ewentualnych w rezultatów. Urządzenia Lightsheer dodatkowo wykorzystywane są także w usuwaniu zmian pigmentacyjnych oraz zmian w obrębie naczyń krwionośnych. Są niezwykle skuteczne i łatwe w użyciu, a intuicyjne oprogramowania umożliwiają dopasowanie konfiguracji urządzenia do indywidualnych uwarunkowań genetycznych. Są niezwykle delikatne i mogą być stosowane przy każdym fototypie skóry. Nadają się do ciemnych jak i jasnych fototypów cery. To najnowocześniejsze i przynoszące najlepsze rezultaty urządzenia w walce z niechcianym owłosieniem.