Montaż instalacji odgromowej

Jestem właścicielem dużej firmy zajmującej się budową nieruchomości. Inwestycja w nieruchomości jest teraz bardzo opłacalna, ponieważ z roku na rok drożeją. Ostatnio moja firma zajmowała się budową dużej kamienicy gospodarczej. Prawo zobowiązuje mnie, abym przed sprzedażom lub wynajęciem tego typu nieruchomości zainwestował w montaż instalacji odgromowej. Tym się już nie zajmuję, dlatego musiałem znaleźć elektryka bądź firmę, która wykona dla mnie tego typu zlecenie. Planowałem nawet dłuższą współpracę z taka firmą.

Kto w Małopolsce montuje instalację odgromową?

instalacje odgromowe małopolskaZacząłem poszukiwania odpowiedniej firmy, która spełni moje oczekiwania. Zależało mi na współpracy z kimś zaufanym i doświadczonym. Uznałem, że najlepiej będzie jak zacznę brać pod uwagę tylko duże firmy elektryczne. Swoje poszukiwania rozpocząłem od przeglądarki internetowe. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: instalacje odgromowe małopolska i zacząłem przeglądać wyniki. Znalazłem jedną, bardzo renomowaną i polecaną przez klientów firmę z małopolski, która specjalizuje się w projektach i montażach instalacji odgromowych. Zadzwoniłem pod podany numer telefonu i umówiłem się na spotkanie z ich przedstawicielem handlowym. Na spotkaniu tym przedstawił mi on ofertę swojej firmy. Zapoznałem się z nią. Firma ta oferowała szybkie montaże instalacji odgromowej. Przedstawiciel zapewnił mnie, że mają bardzo krótkie terminy oczekiwania, a ich pracownicy pracują przez cały rok, dlatego nawet zimą będę mógł uzyskać odpowiednie usługi. Było to dla mnie ważne w kontekście dłuższej współpracy z firmą. Sam bardzo rzadko zawieszałem budowy. Robiłem to tylko w ekstremalnych warunkach pogodowych. Kolejną ich zaletą był fakt, że współpracowali z profesjonalnymi producentami części do montażu instalacji odgromowej. Dzięki temu miałem pewność, że bazują na najlepszym sprzęcie, który jest trwały, solidny i wytrzymały oraz przetrwa długie lata nie wymagając dodatkowych napraw i konserwacji. Zadecydowałem się skorzystać z oferty tej firmy, a jeśli pierwszy montaż mi się spodoba, to zdecyduje się na dłuższą współpracę.

Podpisałem umowę i już wkrótce na mojej kamienicy rozpoczął się montaż instalacji odgromowej. Panowie działali szybko i sprawnie. Po kilku dniach instalacja była gotowa. Montaż bardzo mi się podobał. Był estetyczny. Instalacja odgromowa nie odstawała tylko przylegała do ściany budynku. Byłem zadowolony z tak wykonanej pracy i zdecydowałem się z tą firmą podpisać dłuższą umowę. Na wykonane prace dostałem nawet od nich gwarancję.