Nadruk na specjalnych kamizelkach

Każdy rodzaj pracy wymaga noszenia innej odzieży. Przykładowo w biurach czy bankach obowiązuje oficjalny dress code, czyli rodzaj zasad określających obowiązujący strój. Z kolei na przykład różnego rodzaju robotnicy, mechanicy czy inżynierowie na budowach muszą nosić specjalną odzież roboczą, która musi być nie tylko wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów, ale również specjalnie oznakowana i to z różnych powodów.

Kamizelka ochronna z nadrukiem

nadruki na kamizelce ochronnejNiektóre prace, szczególnie ciężkie, bo fizyczne, wykonywane są na dworze, często w trudnych warunkach pogodowych. To dlatego odzież robotników powinna być wodoodporna, a także chronić przed wiatrem, żeby ułatwić pracę, a do tego nie zniszczyć się zbyt szybko. Odzież robocza bardzo często zawiera również przydatne informacje, jak na przykład logo firmy, dlatego warto zamawiać nadruki na kamizelce ochronnej. Taka kamizelka charakteryzuje się tym, że zazwyczaj jest w widocznych już z daleka kolorach, żółty czy pomarańczowy. Ponadto na takiej odzieży muszą się także znaleźć, dla bezpieczeństwa pracowników, paski odblaskowego materiału, który również sprawia, że są widoczne z pewnej odległości. Oprócz wygodnych zapięć w formie rzepów czy zamków błyskawicznych kamizelki charakteryzują się wyjątkową odpornością na różne warunki na dworze. Oprócz funkcji ochronnej, taka odzież robocza może być również doskonałym miejscem na reklamę naszej firmy. Zazwyczaj nanosi się na nie logo czy nazwę firmy, ale równie dobrze może to być dowolny napis, na przykład hasło reklamowe. Może tam się również znaleźć grafika i to w różnym kolorze. Dzięki zaawansowanym technikom nadruku praktycznie nie ma limitu jeśli chodzi o kolor czy fakt, że logo lub grafika są skomplikowane. Warto wiedzieć, że taki nadruk jest naprawdę wytrzymały i bardzo długo widoczny na kamizelce, podobnie zresztą jak wytrzymały jest materiał użyty do jej produkcji – często jest to materiał sztuczny, typu poliester. Wycena takiego projektu zazwyczaj jest indywidualna, bo może być uzależniona od użytych kolorów albo wielkości nadruku.

Niemal każde miejsce może być wykorzystane na reklamę naszej firmy. Jedną z powszechnie wykorzystywanych powierzchni jest ta na ubraniach, zwłaszcza na ubraniach roboczych, noszonych przez pracowników. To świetna reklama i zarazem wizytówka firmy, dlatego nawet na zwykłych kamizelkach, służących do ochrony, zamieszczane są nadruki w formie nazwy czy logo firmy. Taki nadruk cechuje się wytrzymałością, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod nadruku.