Najlepsze puszorki i smycze dla psów

Okres letni, to świetna okazja aby czas wolny spędzać ze swoją rodziną i psem na świeżym powietrzu. Należy cieszyć się ze wspólnych spacerów, aktywności fizycznej i pięknymi podróżami. Dobra aura powinna zachęcić nas do przygotowania wyprawki dla naszego czworonożnego przyjaciela. Porządna smycz, puszorek, czy szelki są podstawą do bezpiecznych i przyjemnych spacerów.

Jak dopasować szelki dla małego pieska miniaturki?

dopasowane szelki dla małych psówWarto już teraz przygotować idealną wyprawkę dla naszego psa. Okres letni jest dosyć krótki i warto posiadać w domu, wszystko co pies musi mieć na bezpiecznym wyjeździe. Najważniejsze jest aby w sposób idealny były dopasowane szelki dla małych psów, które często są ruchliwe i mogą smycz łatwo zgubić. Porządne szelki powinny być wykonane z odpowiedniego tworzywa. Muszą być odpowiedniej grubości, z możliwością regulacji pasa mostkowego ponieważ nawet psy miniaturki trochę tyją i rosną. Dzięki regulacji, taki produkt, może służyć latami. Szelki powinny być wygodne dla naszego pupila. Nie mogą go uwierać, a najlepiej żeby nawet ich nie czuł na sobie. Podstawa to nieograniczanie ruchów żywotnego psa. Odpowiedni produkt powinien być wysokiej jakości. Szelki są dokładnie zszyte, profesjonalnymi nićmi kaletniczymi. Stalowe, porządne okucia, dają gwarancję długiego użytkowania, wytrzymałości, a także bardzo dobrze dopasowują się do figury psa. Przed zakupem odpowiednich szelek, wybierzmy ich kolor. Dla pań yorków, warto zdecydować się na odcienie pastelowe, natomiast dla męskich towarzyszy, kolory powinny być bardziej zdecydowane. Jeżeli zależy nam na odpowiednim rozmiarze, przed zakupem szelek, dokładnie zmierzmy psa. Jego wielkość będzie sugerowała rozmiar produktu. Zamówienia można składać przez sklep internetowy lub zakupić bezpośrednio w sklepie zoologicznym. Oba rozwiązania są dobre, jednakże obecne koszty dostawy są na tyle atrakcyjne, że większość naszych klientów, woli nie wychodzić z domu.

Warto nastawić się na jakość. Porządny produkt, zakupiony raz, może posłużyć przez całe życie naszego psa. Dlatego też inwestowanie w wysoką jakość ma sens. Spacery dzięki dobrym rozwiązaniom mogą cieszyć nawet naszego towarzysza, który grzecznie chodzi na smyczy, obok nas. Szelki są dokładnie opracowane, dlatego nie będą kłuły i drażniły skóry zwierzęcia. To nie jest kolczatka, szelki służą do bezpiecznego spacerowania i relaksu. Nasz pies będzie bezpieczny, a my nie musimy się martwić, a o to, że ucieknie lub wyrwie się nam z ręki. Szelki są najlepszym pomysłem na wspólne aktywności.