Najpiękniejsza porcelana sprzedawana w hurcie

Tak się złożyło, że w końcu udało mi się spełnić moje największe marzenie. Już za miesiąc i otwieram własną restaurację w centrum Torunia. Restauracja urządzona jest w stylu klasycznym i nastawiona głównie na gości z klasą i z grubym portfelem. Ceny nie należą do niskich, ale za to oferuję produkty najwyżej jakości. Znalazłam najlepszych kucharzy w regionie, więc podziewam się, że dania będą zachwycać smakiem. Brakuje mi luksusowej zastawy stołowej, dlatego zamierzam w ciągu kilku dni załatwić tę sprawę. Interesuje mnie zastawa porcelanowa o pięknych zdobieniach.

Bogata oferta porcelany w hurtowni

porcelana w hurcieMoja znajoma poleciła mi wybrać się do pobliskiej hurtowni i tam rozejrzeć za ekskluzywną porcelaną. Jeśli kupuję większą ilość kompletów, to na pewno uzyskam spory rabat. Nie opłaca się kupować w sklepach stacjonarnych gdyż tam ceny są dwukrotnie wyższe. Wejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i znajdę numer telefonu do właściciela hurtowni. Zanim gdziekolwiek pojadę, muszę mieć pewność, że to nie jest bezcelowa podróż. Zapytam wprost, czy hurtownia ma na stanie niezwykle elegancką porcelanę w kolorze kremowym. Taka porcelana w hurcie powinna być w korzystnej cenie, więc od razu przedstawię swoje warunki. Okazało się, że właściciel hurtowni jest bardzo kompromisowy. W zamian za to, że zamówiłam aż osiem zastaw stołowych, otrzymałam trzydziestoprocentową zniżkę na całe zamówienie. Zastawa porcelanowa została wyprodukowana w wałbrzyskiej fabryce, czyli jest jedną z najlepszych na świecie. Porcelana z Wałbrzycha cechuje się niezwykłą trwałością, kunsztownością i niebanalnymi kształtami. Wybrana przeze mnie zastawa ma wspaniałe zdobienia i złote dodatki, a talerze mają niebanalne kształty. Umówiłam się, że już jutro pojadę osobiście odebrać zamówienie, bo wolę przed zapłatę jeszcze sprawdzić zamówiony towar. Powiedziałam mężowi o tym zamówieniu i jest po prostu zachwycony. Cieszy się, że ma tak przedsiębiorczą żonę.

Jestem już spokojna, że tak sprawnie udało mi się załatwić kwestię zastawy stołowej. Jak się okazuje, właściciel hurtowni był pozytywnie nastawiony na potrzeby klienta, więc nie było problemu z negocjacją ceny. Zastawa stołowa ma mieć piękne zdobienia przedstawiające subtelne kwiaty. Otrzymam też dwuletnia gwarancję, że porcelana nie straci na jakości. Za całe zamówienie zapłacę trzy tysiące dwieście złotych, co jest naprawdę korzystną ceną. Mam nadzieję, że te osiem zastaw stołowych posłużą mojej restauracji na długie lata, a goście będą zachwyceni, jedząc z tak pięknej zastawy.