Nowa srebrna biżuteria

 

Ostatnie miesiące były dla mnie niezwykle stresujące. Niełatwy projekt był w głównej fazie rozwoju, a ciągle coś stawało na przeszkodzie. Nie zanosiło się, że wraz z zespołem uporamy się z nim w wyznaczonym terminie. Później jednak doznaliśmy olśnienia i zdołaliśmy dowieźć projekt pozytywnie do końca. Szef postanowił wynagrodzić moje trudy sowitą premią. Bardzo się na to ucieszyłam. Stwierdziłam, że przeznaczę te pieniądze na coś, co chciałam kupić już dawno, jednak szkoda było mi pieniędzy. I tak oto wyposażyłam się w nietuzinkową, srebrną biżuterię z pięknym malachitem.

Kupno srebrnej biżuterii z malachitem

oryginalna biżuteria srebrna z malachitemPrzez ostatnie miesiące nie raz i nie dwa zdarzyło się, że zostawałam w pracy po godzinach. Działo się tak dlatego, że czułam na sobie bardzo dużą odpowiedzialność za projekt, który toczył się w firmie pod moim kierownictwem. Miałam pod sobą zespół ludzi, którego zasobami musiałam umiejętnie kierować. Musiałam zwracać uwagę zarówno na nastroje moich pracowników, jak i na progres, jaki czynimy. Dlatego też niezwykle ważne było odpowiednie motywowanie koleżanek i kolegów z zespołu. Kiedy w końcu udało nam się pozytywnie dowieźć projekt do końca, wszyscy byliśmy bardzo szczęśliwi. Szef docenił mój wkład w powodzenie tego projektu, dlatego też otrzymałam pokaźną premię. Od razu stwierdziłam, że przeznaczę je na coś, o czym od dawna marzyłam. Obiektem mojego zainteresowania była oryginalna biżuteria srebrna z malachitem. Od dawna bardzo mi się podobała, jednak szkoda było mi na nią pieniędzy. Tym razem nadarzyła się rewelacyjna okazja, by się w taką biżuterię wyposażyć. Dlatego też kiedy tylko na moim koncie pojawiły się pieniądze z premii, wybrałam się do jubilera, by kupić srebrną biżuterię z malachitem. Początkowo przechadzałam się i oglądałam asortyment. W końcu jednak znalazłam swoją wymarzoną biżuterię. Byłam tym faktem niezwykle podekscytowana. Nad jej zakupem nie zastanawiałam się długo. Przymierzyłam ją i od razu poczułam, że to jest to!

Teraz kiedy posiadam nową, srebrną biżuterię z malachitem, jestem bardzo szczęśliwa. Przypomina mi ona o trudnym czasie w pracy. Wspominam to jednak bardzo dobrze, bo było to nowe doświadczenie, z którego wyniosłam naprawdę wiele. Pamiątka w postaci nowej biżuterii cieszy mnie jednak bardzo. Noszę ją bardzo często, ponieważ pasuje do wielu moich stylizacji. Jestem bardzo zadowolona, że dzięki ciężkiej pracy mogłam sobie na nią pozwolić. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś otrzymam podobną premię i kupię nowy zestaw biżuterii.