Oryginalna dekoracja ścienna w nowoczesnym stylu

 

Bardzo lubię oryginalne przedmioty, które przyciągają wzrok. Cenię sobie niebanalny styl, który robi ogromne wrażenie. Niedawno doszedłem do wniosku, że moje mieszkanie jest strasznie nudne. Poszczególne pomieszczenia nie wyróżniają się niczym szczególnym – są minimalistyczne i wręcz surowe. Taki nowoczesny styl mi się bardzo podoba, jednak czegoś tym wnętrzom brakuje. Postanowiłem więc poszukać jakiegoś sposobu na to, by odmienić charakter swojego otoczenia, w którym spędzam w końcu sporo czasu.

Metalowa ozdoba ścienna do mieszkania

nowoczesna metalowa ozdoba na ścianęPrzyglądając się poszczególnym pomieszczeniom swojego mieszkania nieco bardziej krytycznym okiem doszedłem do wniosku, że przeszkadzają mi puste ściany. Jest sporo takich pustych miejsc, które wyglądają nudno. Zdecydowałem się więc poszukać jakiejś ciekawej dekoracji, która mogłaby zawisnąć w pokoju dziennym. Lubię sztukę, jednak nie znalazłem żadnego obrazu, który by pasował do wystroju mojego mieszkania i mi się jednocześnie podobał. Miałem nadzieję, że uda mi się znaleźć coś w jakiejś innej dziedzinie plastycznej. W końcu natrafiłem na taki dodatek, który od razu uznałem za strzał w dziesiątkę. Niedługo później w moim salonie znalazła się nowoczesna metalowa ozdoba na ścianę. Nigdy wcześniej nie widziałem takich dekoracji, jednak od razu skradły moje serce. Z jednej strony wyglądają one nieco surowo, ale z drugiej – dodają ciekawego charakteru do aranżacji i czynią ją bardziej przytulną. Taki dodatek powiesiłem na środku większej ściany w moim pokoju dziennym. Ma ona jasny kolor, przez co ciemny metal się pięknie odznacza. Taki kontrast przyciąga wzrok, więc kupiona przeze mnie ozdoba spełnia swoje zadanie. Sprawia ona, że wnętrze to wydaje się o wiele ciekawsze. Nie spodziewałem się, że jedna dekoracja wystarczy, żeby całość była o wiele bardziej niebanalna. W tym pomieszczeniu czuję się obecnie o wiele lepiej, choć zmieniła się tylko jedna rzecz – na ścianie zawisła świetna ozdoba.

Wiedziałem, że istnieje wiele ciekawych technik, dzięki którym powstają oryginalne przedmioty. Nie miałem jednak pojęcia, że znajdę tak niebanalną dekorację wykonaną z metalu, którą od razu będę chciał mieć na ścianie w swoim mieszkaniu. Dzięki tej ozdobie pomieszczenie wygląda o wiele ciekawiej. Zauważyłem, że moi goście od razu zwracają ku niej wzrok, kiedy tylko wchodzą do pokoju. W taki prosty sposób sprawiłem, że pokój dzienny wygląda o wiele lepiej. Dekoracja z metalu świetnie wkomponowała się w nowoczesną aranżację, dodając jej przy tym uroku.

Więcej na witrynie https://bellcraft.pl