Poczta balonowa zamiast kwiatów

 

Która z kobiet nie marzyła nigdy o otwarciu drzwi i odebraniu od kuriera bukietu kwiatów? Obecnie najlepiej zorientowani w trendach doręczyciele roznoszą paczki z poczty balonowej. Wielka paczka, chociaż lekka, zawiera w sobie dobrane do okazji wyfruwające pod sam sufit baloniki. Jest to świetna propozycja dla osób chcących uczcić ważne wydarzenie w życiu dzieci, nastolatków czy dorosłych kobiet. Sprawdź jakie niespodzianki możesz umieścić w pudełku z balonikami, aby przesyłka sprawiła maksimum radości.

Niespodzianki od poczty balonowej

polecana poczta balonowaChyba każda marzycielka widziała w mediach społecznościowych krótki filmik, w którym otwiera wielkie kartonowe pudło, a w środku znajdują się uwiązane na wstążeczkach baloniki oraz szczeniaczek z kokardą dobraną do pozostałej zawartości. Prezent wysłany przez chłopaka powoduje u bohaterki filmu euforię. Co nas, dziewczyny, wcale nie dziwi. Każda z nas oszalałby ze szczęścia, gdyby na nią czekała taka urocza niespodzianka. Natomiast najbardziej romantyczni narzeczeni oraz zakochani sprawdzają w sieci, która polecana poczta balonowa ma najfajniejszą ofertę. A jest z czego wybierać. Różnorodność kształtów i kolorów balonów foliowych jest dość duża. W każdej z firm oferujących tego typu usługi królują najmodniejsze foliowe serca oraz gwiazdki, które są tak szykowne, że nawet pojedynczo robią pozytywne wrażenie. A koszt przesyłki z pojedynczym balonem zaczyna się już od 60 zł. Za 100 zł można mieć pęk złożony z trzech serc lub gwiazdek w dowolnym kolorze. Nieco droższe są przeźroczyste balony z konfetti, które mają dodatkowo bardzo ładnie zdobiony sznureczek. Tego typu balony bardzo często są również dostępne Dodatkowo wraz do balonowej przesyłki mogą być dołączone ulubione słodycze obdarowywanej oraz bilecik, na którym pracownicy wypiszą życzenia od serca. Pomocni handlowcy przygotowujący zamówienie na pewno podczas rozmowy telefonicznej pomogą ułożyć słowa odpowiednie do okazji.

Pęk kolorowych balonów to także dobry prezent dla nowożeńców od kolegów z pracy. Zwłaszcza jeśli ceremonia odbywa się daleko od biura i delegacja pracownicza nie może na nią dotrzeć przesyłka od poczty balonowej odebrana kilka dni po ślubie sprawi niebywałą radość. Złożenie się na taki prezent sprawi, że możliwości wyboru będą naprawdę imponujące. Wcześniej odebraną paczkę można także zabrać do kościoła i poprosić młodą parę o otwarcie. Wiązanka z okolicznościowych baloników na pewno sprawi im przyjemność. A dodatkowo „młodzi” będą mogli je uwolnić i wypuścić w powietrze.