Poduszeczka na obrączki ślubne

 

Jakiś czas temu postanowiłem rozkręcić biznes związany z rękodziełem. Moja żona i ja często robimy sam różne rzeczy do domu i postanowiliśmy, że może czas pokazać nasze dzieła na jednym z portali społecznościowych w celu sprawdzenia czy nasze prace się komuś spodobają. Okazuje się, że zainteresowanie jest dość spore, tym bardziej, że robimy produkty z różnych materiałów. Ja najczęściej wykorzystuje cement i drewno, a moja żona różnego rodzaju tkaniny i maszynę do szycia. 

Dekorowana poduszka na zamówienie

dekorowane poduszki pod obrączkiOstatnio dostaliśmy nawet zapytanie, czy nie podjęlibyśmy się stworzenia dekorowanej poduszki na obrączki. Nigdy wcześnie co prawda czegoś takiego nie robiliśmy, ale postanowiliśmy spróbować sprostać wymaganiom klientki. Klientka chciała, żeby poduszka na obrączki była wykonana z atłasu i dekorowana na złoto i srebro. W tym specjalistką jest moja żona, która w wolnej chwili nie tylko szyje, ale również zajmuje się haftem. Zresztą szycie poduszki również należało do niej, więc praktycznie całe zamówienie wykonała sama. Dzięki temu w naszej ofercie mogliśmy umieścić dekorowane poduszki pod obrączki, które zresztą bardzo dobrze się przyjęły. Jesteśmy w stanie dostosować kształt i kolory do wymagań klienta. Obecnie nawet zrobiliśmy kilka różnych, żeby były na wzór dla tych, którzy jeszcze nie widzą co dokładnie chcieliby zamówić. Zresztą dekorowane poduszki pod obrączki to dopiero początek. Dzięki temu, że jest to bardzo popularny towar stwierdziliśmy, że pójdziemy ogólnie w dekoracje ślubne. Obecnie mnóstwo osób poszukuje różnego rodzaju ozdób na ślub właśnie jak te dekorowane poduszki na obrączki, drewniane pudełka na obrączki, a także różnego rodzaju dekoracje z drewna i sklejki. I rzeczywiście był to bardzo dobry plan. Mnóstwo ludzi zamawia u nas ozdoby, różnego rodzaju podziękowania dla gości. Moja żona dodatkowo rozszerzyła ofertę o zaproszenia, kartki na ślub i winietki. Jak na razie biznes się kręci i to pomimo dość dużej konkurencji jaka obecnie jest na rynku. Zobaczymy co będzie później. Na razie jeszcze pracujemy dodatkowo na etacie, ale może uda się przejść tylko na swoje.

Czasami jednak warto zaryzykować. U nas zaczęło się od zamówienia na dekorowane poduszki na obrączki, a obecnie biznes cały czas kwitnie i się rozwija. Jedna decyzja pociągnęła za sobą resztą zdarzeń. Cały czas staramy się doskonalić nasze umiejętności. Sprawdzamy nowości jakie pojawiają się na rynku, żeby móc z nimi wyjść do naszych klientów. Cały czas rozwijamy również nasze zaplecze techniczne o dodatkowe narzędzia.