Pracownik firmy bhp w Łodzi

 

Chciałam wam dzisiaj opowiedzieć o mojej pracy. Długo zajęło mi znalezienie odpowiedniego zajęcia, w którym mogłabym się w pełni spełniać i miałabym możliwości rozwoju. Mam wyższe wykształcenie plus jeszcze kilka istotnych papierków dlatego mogłam przebierać w ofertach. Najbardziej liczyło się dla mnie wtedy, aby czerpać przyjemność z wykonywanego zawodu, bo przecież spędzam tam większość swojego czasu.

Praca w firmie bhp w Łodzi

firmy bhp w ŁodziMoim rodzinnym miastem jest Zgierz, dlatego tez już jako studentka większość czasu spędzałam w Łodzi. Moja uczelnia miała tam swój budynek i odkąd zaczęłam poznawać to miasto wiedziałam, że moja przyszłość będzie z nim mocno związana. Poznałam tutaj mnóstwo ludzi i gdy tylko nadarzyła się okazja wynajęłam skromna kawalerkę przy ulicy Piotrkowskiej. Dorabiałam sobie rożnymi zajęciami, ale po skończeniu studiów zaczęłam rozglądać się za czymś na stałe. Nie musiałam się z tym spieszyć, ponieważ moja rodzina bardzo mnie wspiera i finanse nie były nigdy dla mnie problemem. Przejrzałam wiele ofert i odwiedziłam wiele agencji pracy. Wybrednie podeszłam do tematu, bo jak już mówiłam to ważna decyzja i chciałam znaleźć to swoje przeznaczenie. Ogłoszenie, które mnie zainteresowało podesłał mi kumpel. Sam szukał pracy i często wymienialiśmy się naszymi znalezionymi ogłoszeniami. Pracownika poszukiwały firmy bhp w Łodzi. Oferowali kurs doszkalający z zakresu wymaganych zagadnień i atrakcyjne warunki pracy. Szukałam pracy z bogatym pakietem świadczeń socjalnych i ubezpieczeniem na życie, dlatego pomyślałam, że zadzwonię i umówię się na rozmowę. Jak się tego spodziewałam spotkanie przebiegło świetnie. Zależało im głównie na tym aby ich nowy pracownik miał bardzo dobra znajomość języka angielskiego, a ja nie chwaląc się mam go opanowanego do perfekcji. Przyjęli mnie na okres próbny i tak zostałam na dłużej. Firmy bhp w Łodzi mają ogromną konkurencje, z jednej strony jest ich po prostu dużo,a z drugiej klientów starają się nam podbierać firmy ze stolicy.Stale musimy udoskonalać nasze szkolenia,a naszym głównym atutem jest przeprowadzanie ich w innych językach niż polski.

Ja jestem zadowolona z wykonywanej przeze mnie pracy. Mam stały kontakt z ciekawymi ludźmi i miejscami, których gdyby nie moja praca pewnie nie było by mi dane poznać. Nie jest to trudne zajęcie. Znajomość przepisów prawnych, zasad bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy mam już dawno wyryte na pamięć. Staram się, aby przeprowadzane przeze mnie szkolenia były ciekawe i nie banalne, żebyśmy wspólnie dobrze się bawili i uczyli. Chyba jestem do tego stworzona.