Produkcja profesjonanych animacji

Od zawsze uwielbiałam animację. Byłam już od najmłodszych lat pod wrażeniem animacji produkowanych przez najbardziej znane polskie studio animacji poklatkowej znajdujące się w Łodzi. Pamiętam z dzieciństwa wspaniałe dobranocki wyprodukowane przez to studio. A nawet jeszcze niedawno moja córka oglądała na dobranoc ich współczesne wspaniałe animacje. Innym ważnym wydarzeniem związanym z wyborem mojej ścieżki zawodowej było obejrzenie polskiej krótkometrażowej animacji, która ma na koncie Oskara. Taka była historia mojej znajomości z animacją.

Tanie animowane video

produkcja video animowanegoTo wszystko sprawiło, ze postanowiłam moja karierę zawodową związać z animacja. Skończyłam studia na łódzkiej „Filmówce”, gdzie uczyłam się animacji od najlepszym. Potem poszłam na staż do mojego ukochanego studia animacji w Łodzi. Musze przyznać, że było to ogromnie cenne doświadczenie, bardzo dużo się tam nauczyłam, a doświadczenie wyniesione stamtąd otworzyło mi wiele drzwi. Potem pracowałam jeszcze w kilku dobrych studiach animacji, przez kilka lat pracowałam nawet w najlepszych światowych studiach animacji za granicą. W końcu poczułam, że stać mnie już na to, aby stanąć na własnych nogach i otworzyłam swoje własne studio. Produkcja video animowanego to jest moja prawdziwa pasja. Kocham to co robię i wiem, że robię to bardzo dobrze. Przekłada się to na liczbę zleceń, których jest bardzo dużo. Tak dużo, że moja firma rozrasta się w bardzo dużym tempie i zatrudniam już pięcioro osób. Produkujemy filmy na najwyższym poziomie. Wiele z naszych zleceń są to zlecenia na filmy reklamowe. Nie jest to ulubiona część mojej pracy, najbardziej lubię produkcję bardziej ambitnych animacji. Jednak to właśnie na reklamach zarabiamy tyle, że możemy sobie pozwolić również na produkcję mniej dochodowych, a bardziej ambitnych filmów. Dzięki temu czuję równowagę między pasją, a zarabianiem pieniędzy. Nasze animacje są naprawdę bardzo dobre, czego dowodem jest otrzymana ostatnio na międzynarodowym festiwalu animacji pierwsza nagroda. Nie jest to jedyna z nagród, które dostaliśmy.

Filmy animowane mogą być świetnym pomysłem na ciekawą i niebanalną reklamę. Przede wszystkim liczy się tutaj pomysł, ale także wysoka jakość wykonania. Na takich sprawach nie ma co oszczędzać, bowiem film reklamowy jest wizytówką danej firmy. Nie ma więc co oszczędzać na tak ważnej sprawie, jak wybór studia, które wyprodukuje dla nas reklamę. Dobrze, aby było to studio jak najbardziej profesjonalne i najlepiej mogące pochwalić się nagrodami.