Stylizacja paznokci dla każdego

W ostatnim czasie stale rośnie ilość metod stylizacji płytki paznokciowej. Dzięki temu obecnie każda z pań może pozwolić sobie na zakup pełnego wyposażenia i próbowania własnych sił w domowym zaciszu. Tak naprawdę większość z metod stylizacji paznokci nie jest wcale skomplikowana. Jednak jeśli chcemy w odpowiedni sposób robić paznokcie, musimy mieć odpowiednią wprawę i cieszyć się zręcznością. Niestety początki wymagają od nas również sporej dawki cierpliwości, którą nie każda z nas posiada. Całe szczęście możemy zdecydować się na ciekawą i nowoczesną stylizację innowacyjnym produktem.

Przedłużanie za pomocą formy

dual system formsTak naprawdę jeśli chodzi o przedłużanie paznokci, to większość z nas zna standardową, żelową metodę, która niestety nie każdemu wychodzi. Wszystko dlatego, że żel jest dość trudnym do obróbki materiałem i bardzo często po prostu się podpowietrza, przez co paznokcie odpadają naprawdę bardzo szybko. Całe szczęście w ostatnim czasie na rynku pojawił się ciekawy produkt, który łączy w sobie zalety akrylu oraz żelu. Mowa tutaj oczywiście o akrylożelu od firmy Bluesky. Dzięki temu produktowi z łatwością przedłużymy każdy rodzaj paznokcia. Potrzebujemy jednak specjalnych form w postaci tipsów o nazwie dual system forms. Tak naprawdę stylizacja przy ich pomocy jest nie tylko łatwa, ale również przyjemna. Niestety chcąc kupić zestaw do stylizacji musimy liczyć się z tym, że za całość zapłacimy nieco więcej niż za żel twardy. Mimo wszystko będzie to naprawdę świetny pomysł nawet dla osoby, która nigdy wcześniej nie uczyła się przedłużać paznokci. Te formy są bardzo łatwe w zastosowaniu. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni rozmiar, a następnie wypełnić ją produktem i przytknąć do paznokcia. Później zostaje już jedynie utwardzenie w lampie i gotowe! Przedłużanie paznokci jeszcze nigdy nie było tak proste. Poza tym jest to produkt wprost idealny również do wzmacniania płytki paznokciowej. Kupując ten produkt przekonamy się, że stylizacja paznokci jest łatwa i wcale nie musimy tracić połowy dnia, aby wyczarować cudowny manicure.

Coraz więcej kobiet rezygnuje z usług kosmetyczki i kupuje sobie zestaw do samodzielnej stylizacji płytki paznokciowej. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ takie zestawy wcale nie są drogie, jeśli ktoś regularnie wykonuje manicure. Z całą pewnością zakup całego zestawu będzie znacznie tańszy niż wizyty u kosmetyczki, które odbywają się średnio co miesiąc. Warto rozważyć zakup takiego zestawu i wypróbowanie swoich sił. Z całą pewnością będziemy zadowolone.