Wyjątkowe stosika wystawiennicze

Moja firma zajmuje się produkcją pieluszek, które można wykorzystać ponownie. Nigdy nie przypuszczałabym, że moja firma tak się rozwinie, jednak jestem miło zaskoczona. Właśnie wróciłam z pokazów moich produktów na kolejnych Targach wystawienniczych organizowanych w moim mieście i jestem z siebie oraz firmy, która zrobiła dla mnie stanowisko, bardzo zadowolona.

Stoisko bardzo niestandardowe

niestandardowe stoiska wystawienniczeNie mogłam zrobić niczego, co miałaby konkurencja – wiedziałam, że niedaleko mnie będzie stała inna firma i promowała swoje wyroby. Musiałam postawiać na profesjonalizm i przygotować się na wszystkie możliwe scenariusze. Miałam wiele gadżetów, które proponowałam potencjalnym klientem, a które niekoniecznie były związane z branżą, ale to były to bardzo ładne długopisy, smaczne cukierki oraz wytrzymałe smycze. By wykonać banery, ulotki i plakaty poprosiłam o pomoc firmę wykonującą niestandardowe stoiska wystawiennicze. Miałam bardzo oryginalny pomysł na zrobienie ogromnej pieluszki, która byłaby uformowana na kształt, jaki przyjmuje, gdy się ją poprawnie założy na pupę dziecka. Pomysł spodobał się moim współpracownikom i bardzo nam zależało, by ogromna pielucha stanęła tuż za nami. Okazało się, że zgłosiliśmy swój projekt bardzo rzetelnej firmie, której również zależało na naszym zadowoleniu z efektu końcowego. Oprócz modelu pieluszki 3D chcieliśmy także, by firma wykonała dla nas specjalne oświetlenie oraz spersonalizowała napisy, które głosiłyby, że produkujemy pieluszki wielorazowe w różnych rozmiarach. Wszystkie materiały, które dostaliśmy, były bardzo ładnie wykonane i cieszyły moje oczy przez kilka dni. Nie mogłam się napatrzeć na to, jak profesjonalnie i z jaką klasą zostało wykonane stoisko. Mieliśmy dość duży budżet i postawiliśmy na duże stoisko z interaktywną reklamą oraz z miejscem do brania gadżetów. Mieliśmy nawet pufy dla tych, którzy chcieli usiąść, czekając w dość długiej kolejce po więcej informacji o pieluszkach. Producent zadbał, by stoisko było zrobione bardzo solidnie i żadna z części ani sama konstrukcja nie zawaliła w trakcie trwania targów. Jest to najlepszy dowód na to, że dzięki dobremu wykonaniu nietuzinkowego pomysłu można osiągnąć sukces i zdobyć kolejny rynek zbytu.

Mam nadzieję, że wszystkim mój pomysł przypadł do gustu, a niektórzy z nich chcieliby również kupić moje produkty. Ze swojej strony mogę dodać, że bawiłam się świetnie pokazując różne sposoby zawijania tetrowych materiałów. Spotkałam się z miłym odbiorem mojego pomysłu na kształt stanowiska i w przyszłym roku planuję coś bardziej spektakularnego.