Wymienianie wyświetlacza w iPhone 6

 

Ogólnie jestem chodzącym nieszczęściem. Zawsze coś mi się przydarzy. Nieprawdopodobna historia lub nieszczęście. Nie wiem dlaczego tak mam, ale nie ma dnia bez tego rodzaju atrakcji. Ostatnio przydarzył mi się mały wypadek. W sumie to moja wina, ponieważ trzymałam mój telefon w kieszeni kurtki, która była wykonana z śliskiego poliestrowego materiału.

Gdzie wymienić wyświetlacz do iPhone 6

wymiana wyświetlacza iphone 6Kurtkę zostawiłam na tylnym siedzeniu samochodu. W środku niej, czyli w kieszeni był mój iPhone 6. Gdy wyciągałam kurtkę z samochodu, telefon się wyślizgnął i wpadł z impetem pod auto. Gdy tylko schyliłam się po niego już wiedziałam, że czeka mnie wymiana wyświetlacza iphone 6, bo rozsypał się w drobny mak. Byłam zła na siebie, że nie zabezpieczyłam go szybką ochronną lub chociażby pokrowcem. Mimo wszystko teraz już było za późno na tego typu rozmyślania. Mogłam jedynie zacząć szukać serwisu, który naprawiłby mój sprzęt. Usługa taka nie należy do zbyt tanich, dlatego też nie byłam zadowolona z takiego obrotu sprawy. Jednocześnie nie wyobrażałam sobie jak miałabym funkcjonować bez wymiany wyświetlacza w moim iPhone 6, którym nawet nie zdążyłam się dobrze nacieszyć od dnia zakupu. Kolega polecił mi serwis naprawczy, który specjalizuje się w wymianach wyświetlaczy w iPhone’ach, dlatego właśnie mogłam mieć pewność co do tego, że moja wymiana wyświetlacza odbędzie się na wysokim poziomie. I tak też się stało. W serwisie poinformowano mnie, że wymiany wyświetlaczy w iPhone 6 i w każdym z tych telefonów są wykonywane na oryginalnych częściach. To była bardzo dobra wiadomość, bo na tym właśnie mi zależało. Nie chciałam zamienników, tylko oryginalne części. Poza tym ważny był dla mnie czas, dlatego umówiłam się na kontakt już następnego dnia. Gdy zadzwoniłam o umówionej porze, okazało się, że mój iPhone będzie do odebrania tuż przed zamknięciem serwisu. Byłam bardzo zadowolona i wdzięczna za tak szybką naprawę. Przy odbiorze mojego sprzętu poinformowano mnie, że wymiana szybki w iPhone 6 jest dla takiego serwisu codziennością, dlatego też nie zabiera im to dużo czasu. Ponadto wszystkie części mają dostępne na miejscu, co znacznie skraca czas naprawy.

To było naprawdę bardzo profesjonalne z ich strony a ja wyszłam jako zadowolony klient, który w razie potrzeby będzie polecał ich usługi. Ponadto założono mi ochronę na wyświetlacz, aby zminimalizować szansę na uszkodzenie podczas kolejnego upadku. Mimo wszystko morał z tej historii jest taki, że należy uważać na przedmioty, które są dla nas wartościowe.