Wytrzymałe skrzynie drewniane

Obecnie to jeden z najpopularniejszych kontenerów wykorzystywanych do transportu różnego rodzaju materiałów. Niejednokrotnie skrzynie, czy skrzyniopalety kojarzone są przede wszystkim z transportem żywności, w szczególności warzyw i owoców, mają one szerokie zastosowanie jako materiały skutecznie chroniące przewożone materiały. Wykonywane z najwyżej jakości materiałów, łatwe w przenoszeniu przy użyciu między innymi wózków widłowych, niejednokrotnie wyposażone w podstawy z palet, pozwalają dodatkowo optymalnie wykorzystać przestrzeń dostępną w transporterze.

Skrzynie drewniane, idealne do przewożenia produktów

polski producent skrzyń drewnianychBardzo wygodne i powszechnie stosowane do przewożenia różnego rodzaju towarów. Wygodne w pakowaniu, pozwalają maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń w transporterze. Z uwagi na materiał wykorzystany podczas produkcji skrzyni, czyli wysokiej jakości drewna oraz płyt OSB, zapewniają skuteczną ochronę przewożonym przedmiotom. Dzięki paletom, często przymocowanym do dna skrzyni, są łatwe w przenoszeniu przy użyciu wózków widłowych. Polski producent skrzyń drewnianych oferuje szeroki wybór tego produktu oraz możliwość indywidualnych zamówień, realizowanych pod względem wielkości towaru. Istnieją dwa, podstawowe rodzaje skrzyni transportowych – pełne oraz ażurowe. W pierwszym przypadku skrzynia jest w całości zabudowana oraz szczelna, w drugim, pomiędzy poszczególnymi deskami pozostawione są odstępy zapewniające idealną wentylację powietrza. Ten drugi typ w szczególności wykorzystywany jest w transporcie żywności i zazwyczaj jest gabarytowo mniejszy niż pełne skrzynie, tak, aby łatwo było je bez użycia innych urządzeń. Do budowy skrzyni wykorzystywane są wysokiej klasy wkręty do drewna, dzięki którym cała konstrukcja jest stabilna oraz wytrzymała. W przypadku transportu cięższych materiałów i produktów, dodatkowo zastosowane są wzmocnienia z blachy, zwiększające wytrzymałość skrzyni. W ofercie dostępne są zarówno skrzynie otwarte oraz z pokrywą, pozwalającą na szczelne zamknięcie skrzyni.

Skrzynie drewniane mają powszechne i bardzo wszechstronne zastosowanie podczas transportu różnego typu materiałów, czy artykułów spożywczych. Zróżnicowane pod względem wielkości oraz rodzaju, ich typ dopasowywany jest indywidualnie pod kątem przewożonego towaru. Skrzynie wykonywane są najwyższej jakości materiałów, w tym drewna oraz płyt OSB, w zależności od potrzeb. Dodatkowo dostępne są skrzyniopalety, czyli skrzynie wyposażone w palety przymocowane do dna, co dodatkowo ułatwia przenoszenie skrzyni.